Hakkımızda

Hakkımızda

Sürekli gelişim bizim ilkemizdir.

Final Tüp, yüksek kalitede 5 katlı dikişsiz plastik tüp ve kaynar tablet kabında Türkiye’deki en büyük tedarikçisidir. Baskı çeşitliliği ve en yüksek kalite materyaller kullanımıyla hizmet vermek Final Tüpün en büyük artılarından biridir.

Kuru ofset baskıda 7 renk ve silk (seregrafi) baskıda 8 renk ile hizmet vermekte olan firmamız çoklu baskı tekniği ile de 15 renge kadar partnerlerimize yardımcı olabilmekte ve en son baskı teknolojisi olan flexo baskıyla da renk kısıtlaması olmaksızın istediğiniz tasarımınızı en yüksek kalitede uygulaya bilecek kapasiteye sahibiz.  Ayrıca baskı makinelerimiz tüplerin omuz kısmında bile tasarımlarınızı uygulayabilme kabiliyetine sahiptir. Firmamızın diğer seçeneklerinden olan hot stamp (sıcak yaldız) tekniği partnerlerimize ürünlerine özel bir görünüş kazandırma seçeneğini sunmaktadır.

Dünya standartlarına uygun üretim yapmakta olan firmamız ISO 9001-2015 ve GMP standartlarına göre faaliyet göstermekte olup, bu yüzden ürünlerimiz kozmetik alanı dışında gıda sanayi ve ilaç sektörlerinde kullanıma uygun olmaktadır.